Інтернет-магазин побутової техніки   |   Офіційний партнер

Ергономіка кухонь NOBILIA

Навряд чи хоч одна господиня відмовиться мати комфортабельну і сучасну кухню.
Ця кухня була спроектована у відповідності з ергономічними принципами. Робочі висоти тут адаптовані до зросту людини, а побутова техніка розташована дуже зручно.

 

Эргономика кухонь

 

Эргономика кухонь Nobilia

 

Попри те, що площа цієї кухні складає усього лише 15,5 м2, тут може поміститися дуже багато чого. Планування кухні дозволяє не лише відчувати максимальний комфорт під час приготування їжі, але й найбільш зручним чином розташувати усе необхідне приладдя. Якщо ви бажаєте володіти кухнею своєї мрії, наш дизайнер допоможе підібрати найкращий варіант з урахуванням усіх ваших потреб і побажань.

Тут ви побачите декілька вдалих ідей для ергономічного планування кухні. Як краще всього розмістити шафи, скільки лотків для столових приладів знадобиться і яким чином організувати кухонний простір - відповіді на усі ці питання ви знайдете нижче.

 

Кухні на замовлення по системі DIMENSION

Infinity - система полиць від Nobilia

LineN Nobilia - універсальна система без ручок

 


 

Навісні кухонні шафи

Завдяки наявності спеціального електричного механізму ви зможете відкривати дверцята шафок, просто доторкнувшись до них пальцями. 

Верхний шкаф-1

 

Верхний шкаф-2

 

Підвісні шафки з привабливими скляними матовими фасадами в алюмінієвій рамці можуть з успіхом використовуватись в якості буфета або вітрини.

 

Верхний шкаф Riva

 

Ковзаючі дверцята є дуже зручними і практичними.

 

Верхний шкаф-3

 

Електричний механізм дозволяє відкривати дверцята шафок легким дотиком до їх передньої частини, а бездротовий перемикач автоматично закриває їх.

 

Підвісна шафка iMove з ергономічними подвійними полицями, що опускаються.

 

Верхний шкаф

 

 

Системи зберігання від Nobilia для організації приміщень господарського призначення


 

Шафи-карго

 

Якщо ви бажаєте ефективно організувати простір для зберігання свого кухонного приладдя, зверніть увагу на ці шафи з висувними ящиками. Завдяки тому, що їх ширина складає 120 сантиметрів, ви матимете змогу розмістити там не тільки посуд, але й відро для відходів. Для миючих засобів теж знайдеться місце.

 

Шкаф Cargo

 

Шкаф Cargo-1

 

Нижні шафки з внутрішніми ящиками є дуже практичними. Всередині них ви знайдете спеціальні відділення для зберігання спецій, ножів тощо.

 

Шкаф Cargo-2

 

Зверніть увагу на те, як вдало можна організувати простір усередині ящиків за допомогою спеціальних систем для зберігання.

 

Шкаф Cargo-3

 

Попри те, що ширина цих шафок складає усього лише тридцять сантиметрів, в них можна зберігати і посуд, і побутову кухонну техніку. А маленький ящик шириною в п'ятнадцять сантиметрів чудово підійде для зберігання дек, пергаменту для випічки або паперових рушників.

 

Шкаф Cargo-6

 

Шкаф Cargo-5

 

Збільшена за рахунок цоколя нижня шухляда шириною 800, 900 і 1000 мм створює максимальний простір для зберігання будь-чого. Завдяки цьому з'являється достатньо місця навіть для того, щоб розмістити в ній ящик для напоїв. Це дозволяє уникнути іноді такого обтяжливого зайвого походу в комору.

 

Шкаф Cargo-4

 

 


 

Кутові шафи

Вони розроблені спеціально для найефективнішого використання кутів вашої кухні. Карусельна кутова шафка з двома полицями дозволяє задіяти кожен сантиметр простору.

 

Карусельный угловой шкафчик

 

Ця шафка також відмінно виглядатиме у будь-якому кутку вашої кухні.

 

Карусельный угловой шкафчик

 

Карусельный угловой шкафчик

 

 


 

Високі кухонні шафи

 

Високі шафи забезпечують простір для різноманітних форм зберігання завдяки спеціальному внутрішньому наповненню і доступні в трьох різних висотах. Усі вони оснащуються різноманітними зручними і міцними механізмами.

 

Шкаф пенал

 

Шкаф пенал

 

Колекція Nobilia 2018

Новинки Nobilia 2019

 

 

Купуючи ергономічну кухню, ви на довгі роки забезпечите себе комфортом, і вона неодмінно стане тим місцем, де із задоволенням збиратиметься уся ваша родина.

 

Контакти наших салонів