Інтернет-магазин побутової техніки   |   Офіційний партнер

Купуючи у нас, Ви отримуєте:
Безкоштовне підключення

Безкоштовний талон на підключення


Безкоштовний Талон на підключення великої побутової техніки, придбаної у нас, діє по місту Києву і Київській області.
Підключення від авторизованого сервісного центру «Побуттех Сервіс».

1
Офіційна гарантія BOSCH/SIEMENS

Офіційна гарантія


На велику побутову техніку поширюється офіційна гарантія від виробника — 4 роки.

2
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по Україні


При покупці великої побутової техніки, доставка по Україні здійснюється БЕЗКОШТОВНО.

3

 

Купити побутову техніку BOSCH – дуже просто!

 


 

Інтернет-магазин побутової техніки Студія БОШ є офіційним партнером ТОВ&​​nbsp;«БСХ Побутова Техніка» (Офіційного імпортера побутової техніки марок BOSCH та SIEMENS в Україні), і реалізує тільки сертифіковану на Україні побутову техніку! На яку поширюється офіційна гарантія від виробника.
Гарантії не буває багато, тому БОШ пропонує 10 років гарантії на деякі побутові прилади.
Якщо Ви зібралися купити пральну або посудомийну машину, духову шафу, витяжку, плиту або варильну поверхню BOSCH, то можете з легкістю зробити це через сайт або відвідавши один з виставкових залів нашої мережі в Києві, Львові, Маріуполі, Черкасах і Рівному.
При купівлі комплекту техніки для кухні діє гнучка система знижок.

Телефонуйте нам, задавайте питання, що цікавлять Вас нашим консультантам, і вони підуть Вам на зустріч;)

Купивши у нас техніку для будинку BOSCH, Ви отримуєте: 100% легальний прилад , безкоштовну доставку по Україні, професійне підключення великої побутової техніки по Києву та Київській області, офіційну гарантію, можливість консультацій про роботу вашого приладу від фахівців авторизованого сервісного центру протягом терміну експлуатації приладу.

Ми вдячні за відвідування нашого сайту і будемо раді бачити Вас у фірмових салонах нашої мережі «КОНЦЕПТ ТИ», де ви можете отримати 2 додаткові роки гарантії при купівлі побутової техніки Siemens, Bosch, Gaggenau.

«КОНЦЕПТ  ТИ» – мережа салонів кухонь і побутової техніки, що представляє побутову техніку Siemens, Bosch, Gaggenau і кухонні бренди Leicht, Nobilia, Rot Punkt, Eggersmann, Sachsen Kuchen на ринку України більше 25 років.

 

Докладніше про нас

Розпродаж кухонь Radolad - Dark Oak

Розпродаж кухонь Radolad - Dark Oak

admin 04.08.2022 0
Компакт-кухня Так виглядає мрія холостяка або холостячки, які полюбляють творити та витворяти на кухні свої кулінарні шедеври. Це кухонний гарнітур від українського виробника Radolad, що 100% заслуговує вашої уваги. Це виставковий зразок, до якого ви...
Read More
Розпродаж кухонь Nobilia - Touch

Розпродаж кухонь Nobilia - Touch

01.08.2022 1
Деталі – на головний планКухня Nobilia Touch – ідеальне рішення для естетів, які акцентують увагу на основному. Тут форма та естетика говорять самі за себе. Для цієї кухні деталі мають вирішальне значення. Пройдемося по головних перевагах.Ультраматов...
Read More
Loading...