0
0

Розпродаж кухонь Radolad - Grey Stone

Так виглядає досконалість

 

Прекрасна зовні – прекрасна всередині. Такою має бути кухня в кожному українському домі. Матеріал фасадів нижніх та навісних шаф – сірий матовий лак. Фасади блоку високих шаф – ламінат з імітацією каменя. Таке покриття та кольорова гама дає можливість пристосуватись до будь-якого інтер'єру.

 

Це виставковий зразок з нашого салону, який здивує вас своїм співвідношенням ціна/якість. А все тому, що ця кухня зараз на розпродажі.

 

Окрему увагу варто звернути на стільницю. Новий тренд в кухонному дизайні – це тонкі стільниці. Вже чую ваше питання: «Чи надійні вони?» Відповідаємо: на 100% міцні, стильні та практичні. Матеріал стільниці - керамограніт зі структурною поврехнею (в дрібні подряпини). Доторкнувшись до неї один раз, хочеться торкатись знову і знову.

 

Ергономіка - на вищому рівні. Все продумано до найменших дрібниць. Шафи та висувні шухляди обладнані сучасними системами зберігання. Висока шафа з висувними поличками – це вже повноцінна комора.  Духова шафа вбудована на оптимальній висоті для зручності експлуатації. Ваша спина скаже вам «дякую». Посудомийна машина, до речі, теж запланована у цій кухні. Такий дует – це радість для кожної господині.

 

А що там з шухлядами? Вкладиші для столових приборів різної конфігурації забезпечують порядок для найдрібнішого кухонного приладдя.

 

В центрі кухні розташований кухонний острів з додатковими місцями для зберігання. Він обладнаний якісною варильною поверхнею та має вільний простір, який можна використовувати для приготування їжі всією сім’єю. Кожному знайдеться і місце і заняття. Окрім того, що ця кухня компактна й функціональна, вона ще й виглядає дуже привабливо. Ну чим не досконалість?

Технічні характеристики Radolad Grey Stone:

Країна виробник: Україна Фасад:. МДФ Yunus gri Dolphin grey/ ДСП Pegaso Elegante

Стільниця: керамограніт Seta Liquorice 12мм

Стінова панель: керамограніт Seta Liquorice 12мм

Розмір кухні: 3,66 м

Розмір острова : 1,67х1,02 м

Теги: радолад

Замовити проєкт