0
0

Eggersmann Unique: урбаністична романтика

Кухня Eggersmann

 

Створення інтер'єру в гармонії з навколишнім ландшафтом – це найвищий пік майстерності, усвідомлення свого місця у Всесвіті та прийняття реальності. Тому облаштування життя у місті вимагає зовсім іншої концепції, ніж пасторальні кущі заміських маєтків. Кухня програми Unique німецького бренду Eggersmann якраз і втілює всі естетичні та функціональні елементи сучасного будинку, яким би пишався Ле Корбюзьє. Звісно, ​​з масштабуванням та адаптацією під потреби господарства. А ще кожна кухня із програми Unique Eggersmann унікальна, наче відбиток пальця – це стало головною метою дизайнерів бренду. Комбінування фасадів, декорів, стільниць та функціоналу дозволяє створити неповторний арт-об'єкт саме для вашого інтер'єру.

 

Кухня Eggersmann у Києві< /p>

 

Отже, якщо будинок – це машина для життя, то кухня – двигун цієї машини. Тут може бути нічого зайвого, лише необхідне. А всі матеріали повинні мати підвищену міцність. Подивимося, чим нас готовий здивувати двигун від Eggersmann з технікою GAGGENAU.

 

 1. Фасади трьох видів. Декоровані справжнім бетоном, матові білі та з натурального дерева.
 2. Міцна робоча стінка, theWALL, на яку навішуються не тільки полиці або рейлінги, а й нижні шафи.
 3. Кам'яна стільниця.
 4. Висувна витяжка з підсвічуванням на кухонному острові.
 5. Цілісний вигляд кухні створюється завдяки однорідним фасадам та системі покет-дор, що приховує всю вбудовану кухонну техніку у високих шафах.

 

Запас міцності всіх елементів кухні вражає. Програма Eggersmann Unique – кухня, яка вартує того, щоб взяти її з собою на Марс – можна встановити один раз, і вистачить вашим онукам. Як тобі таке, Ілоне Маск?

 

Кухня відрізняється витонченим поєднанням естетики та функціональності. Фасади Vancouver високих та середньовисоких шаф виготовлені зі шпону дуба з глибоким тисненням, що підкреслює природну красу. Подібний індустріальний патерн ніхто не використовує у декоруванні дерева – це сміливе дизайнерське рішення.

 

Кухня Eggersmann у ТЦ Домосфера

 

Кухня Eggersmann Концеп ТИ< /p>

 

Бетон terra – незвичайний декор для фасадів Tokyo, який наноситься вручну безпосередньо на поверхню. Завдяки цьому всі візерунки унікальні, жоден із фасадів не повторюється. Бетон легко миється, приємно прохолодний на дотик. Цікавий контраст до теплого теракотового відтінку бетону.

 

Ідеально підходить до декору Terra природний камінь граніт, який вибрали для стільниці основної кухні. Палітра у відтінках темно-золотистої хлібної скоринки, довільні візерунки, матовий відблиск – все таке затишне та природне.

 

Кухня Eggersmann побутова техніка Gaggenau

 

Кухня Eggersmann у салонах Концепт ТИ

 

Острів стає світлим акцентом серед двох ліній шаф. Стільниця острова виготовлена ​​з білого кварцу, фасади Karat покриті білим матовим лаком. Все зроблено для відчуття чистоти та як ідеальне тло для кулінарних шедеврів, які будуть створені на індукційній варильній поверхні GAGGENAU.

 

На окрему увагу заслуговує техніка GAGGENAU, використана в проекті. Оптимальне поєднання для будь-яких завдань - індукційна варильна поверхня. a> та індукційна WOK-панель із серії Vario – GAGGENAU VI414111. У великій індукційній панелі 48 вбудованих індукційних пристроїв готові розпізнати будь-яку форму посуду та підлаштуватись під приготування страви. Управління одним дотиком до TFT-дисплею, посекундне програмування, виявлення посуду після його переміщення зміна програми приготування – важливі аргументи на користь індукційної панелі GAGGENAU в порівнянні з іншими брендами.

 

Побутова техніка Gaggenau замовити у Києві

 

Прихильники східної кухні будуть у захваті від варильної поверхні WOK - GAGGENAU VI414111. Три контури, 21 см, 26 см та 32 см, спеціальна підставка для сковорідки, 9 рівнів потужності від 2200Вт до 55000Вт – це мінімальний набір. А до нього ще додайте таймер, функції Stopwatch та Superbooster, сенсор смаження – і ви отримаєте вок вашої мрії. До того ж індукційний варіант набагато безпечніший за газовий.

 

Побутова техніка Gaggenau купити в Києві

 

Швидко та непомітно ліквідує всі запахи та пар висувна витяжка GAGGENAU AL400121. Витяжка монтується в стільницю, не займає багато місця, дістається за потреби одним дотиком. Вбудоване підсвічування надає додаткової зручності у приготуванні – вам не потрібно турбуватися про лампу над варильною поверхнею.

 

Кухня Eggersmann Unique

 

За фасадами високих шаф зберігаються такі необхідні на кухні побутові прилади, як холодильна та морозильна шафи від GAGGENAU, духовка з функцією мікрохвильової печі Siemens HB676G0S1, шафа для підігріву посуду Siemens BI630CNS1, кавомашина з програмуванням Siemens CT636LES1.

 

Посудомийна машина Siemens SN658X00ME класу енергозбереження A+++ здатна за короткий час впоратися з великим об'ємом посуду – до 14 наборів у моделі 60 см. Відкривається простим натисканням, тому ручок на фасаді немає. Завдяки використанню мінералу цеоліту машина у процесі сушіння майже не використовує електроенергію.

 

Кухня Eggersmann на замовлення< /p>

 

Але найголовніше приховано в деталях, завдяки яким програма Unique Eggersmann комфортна, як розкішне авто.

 1. Вся вбудована техніка захована за фасадами Vancouver.
 2. Система покет-дор дозволяє сховати великі фасадні двері у спеціальні простінки, зберігаючи простір на кухні.
 3. Електричне відкривання верхніх шаф збереже ваші сили, а завдяки відкриванню вгору – і місце.
 4. Відкриття дверей по системі «тук-тук» позбавить можливих плям на фасадах.
 5. Робочу стінку theWALL ви можете заповнювати на свій розсуд будь-якими елементами – тому вона і отримала найвищу нагороду у світі дизайну, Red Dot Award.
 6. Зручні висувні полиці, контейнери та органайзери в ящиках – програма Unique Eggersmann має все, за що ми так поважаємо німецькі кухні.

 

Кухня з Німеччини Eggersmann у Києві

 


 

 

Перевіритися особисто у перевагах програми Unique Eggersmann та техніки GAGGENAU можна в нашому салоні в ТЦ «Домосфера».

Дизайнери КОНЦЕПТ ТИ) готові спроектувати саме вашу унікальну кухню, з урахуванням ваших звичок та побажань.

 

 

Замовити проєкт